POLICEALNA WARSZAWSKA
SZKOŁA MEDYCZNA

Komunikat dot. zdalnej edukacji w PWSM

16-03-2020
Drodzy Słuchacze PWSM
Jeszcze tydzień temu, z wielką przyjemnością, radością i uśmiechem, w budynku szkoły, wręczaliśmy naszym Paniom kwiaty z okazji Waszego święta, życząc wszystkiego najlepszego. Jednak minął zaledwie tydzień, a sytuacja zmieniła się diametralnie, gdzie nastroje troszkę się zmieniły, a ta sytuacja jaką mamy w tej chwili, wymusza na nas szczególne postępowanie i zachowania. Dlatego też i my nie poddajemy się koronawirusowi, a zmieniamy tylko warunki i sposób nauki na taki, który pozwoli Państwu dalej podnosić i uzupełniać swoje kwalifikacje. To, że nie będziemy fizycznie się spotykać w szkole to nie znaczy, że nie będziemy realizować założonego programu, wręcz przeciwnie. Pamiętajmy jednak, aby to się mogło udać, potrzebne jest nie tylko użycie nowoczesnej technologii, ale przede wszystkim, szczególna mobilizacja, wzajemna pomoc i empatia oraz duże samozaparcie. Wtedy, razem, na pewno damy radę!

Nasi wykładowcy, już podjęli wyzwanie i przygotowują pierwsze skrypty, testy, zadania, które są lub niebawem będą wysyłane na pocztę poszczególnych grup. Zdajemy sobie sprawę, że wszystkiego nie możemy nauczyć na odległość, ale obiecujemy, że dołożymy starań, aby przekazana wiedza teoretyczna była szeroka, a praktyczną, będziemy nadrabiać po unormowaniu sytuacji.
Prosimy, starostów grup, aby sprawdzali pocztę grupową, byli cały czas w kontakcie z nami oraz wykładowcami i przekazywali wszystkie wiadomości pozostałym słuchaczom.
Szanowni Państwo, pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do dyspozycji, dzwońcie i piszcie do nas, ze wszystkimi sprawami dotyczącymi szkoły, proszę sprawdzać naszą stronę www oraz stronę na facebook-u.

W tym wypadku, jedyne czego możemy sobie życzyć, to zdrowia i jeszcze raz zdrowia, szybkiego powrotu do normalności i dużo wzajemnej życzliwości oraz sił na przetrwanie.

Odwiedź nas lub zadzwoń
Sekretariat: