logo
PWSM
Policealna Warszawska
Szkoła Medyczna

Szkolenie Oral-B dla słuchaczy higieny stomatologicznej w Policealnej Warszawskiej Szkole Medycznej.

30-11-2022
Szkolenia i pokazy
Do naszej szkoły zawitała dobrze znana wszystkim firma ORAL-B.
Dla naszych słuchaczy na kierunku higienistka stomatologiczna, przygotowała wspaniałe szkolenie z zakresu higieny jamy ustnej. Tematem była mechaniczna i chemiczna kontrola biofilmu.
Na szkoleniu nasi słuchacze dowiedzieli się o budowie biofilmu, metodach wykrywania oraz przede wszystkim o sposobach jego usuwania z powierzchni naszych zębów. Co stanowi klucz do zdrowia jamy ustnej. Ujęte zostały także informacje z zakresu związków fluoru, oraz przewagi szczoteczek elektrycznych nad manualnymi.
Szkolenie teoretyczne było uwieńczone szkoleniem praktycznym z metod posługiwania się szczoteczkami elektrycznymi z nową technologią liniowego napędu magnetycznego. A nasze Słuchaczki zostały nagrodzeni upominkami w postaci szczoteczki elektrycznej oraz otrzymali certyfikat ukończenia szkolenia. Otrzymały dużą dawkę wiedzy z zakresu higieny jamy ustnej, co znacząco podnosi kompetencje zawodowe i motywuje da dalszego rozwoju zawodowego.
Szkolenie było prowadzone przez Panią dr.n.med. Katarzynę Ostrowską , ale zagościła u nas także Pani dr.n.med. Beata Golan.

Słuchacze i Dyrekcja Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej kierują słowa podziękowania Edukatorom za poświęcony czas, zaangażowanie i profesjonalizm .

Odwiedź nas lub zadzwoń
Telefon
Sekretariat:
Rekrutacja:
Adres
ul. Ząbkowska 42, 03-735 Warszawa
Godziny otwarcia sekretariatu
Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedzielanieczynne
Napisz do nas wiadomość
Email
szkola@pwsm.edu.pl