Zabiegi kosmetyczne na jesień

14-11-2022
Aby cieszyć się zdrową i promienną skórą, należy pamiętać o jej pielęgnacji przez cały rok. Jesień to idealny moment na wykonanie tych zabiegów u kosmetyczki, które niewskazane są do wykonywania latem gdy temperatury są wysokie a słońce mocno daje się nam we znaki. Do takich zabiegów należą na przykład zabiegi złuszczające z użyciem peelingów chemicznych, mezoterapia mikroigłowa czy zabiegi laserowego zamykania naczynek i depilacji.
Jeśli borykasz się z przebarwieniami, bliznami, rumieniem na twarzy to właśnie teraz jest dobry moment by zadbać o swoją skórę. Z pielęgnacją jest jak z dbaniem o sylwetkę – wymaga regularności i konsekwencji, dlatego wszystkie zabiegi powinny zostać wykonane w serii, z zachowaniem odpowiednich przerw. Każdy zabieg powinien zostać indywidualnie dobrany do stanu skóry i oczekiwań klientki.
Jeśli marzysz o tym, aby zostać kosmetyczką, rozpocznij naukę tego zawodu najlepiej w sprawdzonych szkołach, gdzie większość nauki odbywa się w sposób praktyczny. Policealna Warszawska Szkola Medyczna oferuje ciekawy i bogaty program, w ramach którego poznacie przygotowanie sprzętu i zasady komunikacji z klientem, kosmetyki profesjonalne i metody pielęgnacji skóry, produkty i zabiegi kosmetologiczne, programy masażu i SPA, prawidłowe odżywianie oraz podstawy makijażu.
 Kształcimy specjalistów, którzy są w stanie samodzielnie świadczyć usługi kosmetyczne lub świadczyć je w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Z kwalifikacją „Technik usług kosmetycznych” zawsze będziecie pracować w jednej z najbardziej poszukiwanych profesji! Do Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej przyjmujemy osoby, które ukończyły szkołę średnią. Wiek nie jest przeszkodą.

Zdjęcie okładki autorstwa Gustavo Fring z Pexels