logo
POLICEALNA WARSZAWSKA
SZKOŁA MEDYCZNA

Dlaczego my

Co zapewniamy i obiecujemy:
 • Zapewniamy naukę na wysokim poziomie o czym świadczy, że PWSM ma najwyższą zdawalność ze wszystkich szkół w województwie mazowieckim, można to sprawdzić w OKE
 • Posiadamy  przestronne sale wykładowe wyposażone w sprzęt audio-wizualny oraz pracownie do praktycznej nauki zawodu, wyposażone w najlepszy i bardzo nowoczesny sprzęt 
 • Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby przekazać Państwu wiedzę w najbardziej czytelny i przyswajalny sposób, zapewniamy, że nauka będzie przebiegała w miłej, spokojnej i bardzo przyjaznej atmosferze. 
 • Obiecujemy Państwu, że będziecie mogli zdobywać swoją wiedzę przy pomocy specjalistycznych, często bardzo drogich urządzeń oraz materiałów stomatologicznych. Nie będą to atrapy czy zdjęcia. Wychodząc ze szkoły każdy nasz słuchacz będzie potrafił obsługiwać większość urządzeń (kamery doustne, unity stomatologiczne, piaskarki, autoklawy, lampy diodowe, skalery ultradźwiękowe, wstrząsarki do amalgamatu, myjki ultradźwiękowe, zgrzewarki do rękawów i wiele innych). 
 • Nasza szkoła jest zawsze dla Państwa otwarta,  każdego dnia zapraszamy do obejrzenia naszych pracowni, sal wykładowych, co pozwoli Państwu ocenić możliwości dydaktyczne placówki. 
 • Zapewniamy miłą i kompetentną obsługę sekretariatu, bez dodatkowych opłat wystawiamy wszelkie zaświadczenia, legitymacje, indeksy. 
 • W naszej szkole Słuchacze nie ponoszą opłat z tytułu egzaminów semestralnych, a tym bardziej egzaminu państwowego, nie płacą za materiały stomatologiczne używane w czasie zajęć edukacyjnych, nie wnoszą opłat za praktyki zawodowe. 
 • Nasi słuchacze korzystają z dodatkowych bezpłatnych konsultacji i zajęć praktycznych, pozwalających na powtórzenie i poprawienie swoich umiejętności w celu bardzo dobrego przygotowania się do egzaminu państwowego. 
 • Pomagamy naszym absolwentom i słuchaczom z ostatniego semestru znaleźć pracę. Do tej pory, wszyscy nasi słuchacze, którzy poszukiwali pracy otrzymali propozycje zatrudnienia w gabinetach. Pracodawcy bardzo chętnie zatrudniają naszych absolwentów, gdyż wiedzą, że są bardzo dobrze przygotowani do zawodu . Świadczą o tym wpisy i opinie, które są na dole strony głównej
 • My w przeciwieństwie do większości szkół, nie wysyłamy Państwa na zajęcia praktyczne do gabinetów zewnętrznych,(gdzie polegają one na zasadzie "przynieś, podaj, pozamiataj"), gdyż mamy cztery własne w budynku szkoły, przeznaczone wyłącznie do Waszej edukacji. Jak to jest ważne, niech świadczy fakt, że przed egzaminami zgłasza się do nas wielu słuchaczy z innych szkół i proszą o jakieś kursy doszkalające, gdyż nie miały zajęć praktycznych, ponieważ gabinety  nie chcą ich wpuszczać do siebie, zwłaszcza teraz kiedy mamy szczególne zagrożenie związane z pandemią

Między innymi z wyżej wymienionych powodów możemy się pochwalić doskonałymi wynikami i odsetkiem zdanych egzaminów przez naszych słuchaczy. 
Ostatni egzamin zdało 100% higienistek stomatologicznych, 100% asystentek stomatologicznych, 98% techników sterylizacji medycznej, 100% techników masażystów  oraz 99% opiekunów medycznych. 
My się nie boimy odesłać Państwa do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w celu uzyskania informacji jaka jest zdawalność w szkole i sprawdzenia nas w celu porównania z innymi szkołami.
Nr tel. do OKE do Wydziału egzaminów zawodowych 22 457 03 28.


Czego nie obiecujemy:
 • Inne szkoły oferują kandydatom tablety lub wejściówki do pizzerii, pubu, czy do klubu, pamiętać jednak trzeba, że nie ma nic za darmo i ktoś w ten czy inny sposób musi za to zapłacić. My tego nie robimy, ale w zamian obiecujemy, że zamiast tanich gadżetów, my inwestujemy w drogie pomoce dydaktyczne, które przyczynią się do lepszego poznawania zawodu.
 • Inne szkoły ogłaszają, że mają niższe czesne, ale zapominają wspomnieć, że musisz Drogi Kandydacie dodatkowo zapłacić za egzaminy semestralne, poprawkowe, materiały edukacyjne, załatwienie praktyk a nawet wymagają opłat za egzamin dyplomowy (UWAGA – to jest niezgodne z prawem oświatowym). Każą również, płacić czesne przez 12 miesięcy.
 • Są szkoły, które wiele obiecują, mówiąc, że nauka u nich jest lekka i łatwa. My tego Państwu nie możemy obiecać, bo wiemy, aby dobrze nauczyć się zawodu trzeba być na większości zajęć i dużo na nich pracować żeby zdać egzamin końcowy
Odwiedź nas lub zadzwoń
Telefon
Sekretariat:
668 688 747
Rekrutacja:
22 243 13 60
783 253 206
Adres
ul. Ząbkowska 42, 03-735 Warszawa
Godziny otwarcia sekretariatu
Poniedziałek08:00 - 17:00
Wtorek08:00 - 17:00
Środa08:00 - 17:00
Czwartek08:00 - 17:00
Piątek08:00 - 17:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedzielanieczynne
Napisz do nas wiadomość
Email
szkola@cezalfa.pl