Piknik 2024

24-05-2024
„Ucz się zdrowia” takie przesłanie jest kluczem naszej działalności!

Dziś 24 maja 2024r Słuchacze naszej szkoły @pwsmedu wzięli udział w rodzinnym festynie organizowanym przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 375 im. Orląt Lwowskich.
W trakcie wydarzenia przygotowano stoiska informacyjne z materiałami edukacyjnymi, przy których można było: otrzymać porady i materiały edukacyjne dotyczące profilaktyki, chorób takich jak próchnica czy paradentoza.
Pod okiem Wykładowców przyszłe higienistki stomatologiczne prowadziły instruktarz prawidłowej higieny jamy ustnej. Opowiadały dzieciom, młodzieży i ich rodzicom jakich używać past, szczoteczek, do czego służą nici dentystyczne. Zachęcali do odwiedzin gabinetów stomatologicznego aby na bieżąco monitorować stan zdrowia.

Uczestnicy festynu z dużym zaciekawieniem słuchali informacji oraz zadawali pytania do osób prowadzących akcję, jak też chętnie zapoznawali się z materiałami promującymi postawy prozdrowotne.

Informacje dla absolwentów
Sobotanieczynne