logo
PWSM
Policealna Warszawska
Szkoła Medyczna

Zabiegi kosmetyczne na jesień

14-11-2022
Kosmetologia
Aby cieszyć się zdrową i promienną skórą, należy pamiętać o jej pielęgnacji przez cały rok. Jesień to idealny moment na wykonanie tych zabiegów u kosmetyczki, które niewskazane są do wykonywania latem gdy temperatury są wysokie a słońce mocno daje się nam we znaki. Do takich zabiegów należą na przykład zabiegi złuszczające z użyciem peelingów chemicznych, mezoterapia mikroigłowa czy zabiegi laserowego zamykania naczynek i depilacji.
Jeśli borykasz się z przebarwieniami, bliznami, rumieniem na twarzy to właśnie teraz jest dobry moment by zadbać o swoją skórę. Z pielęgnacją jest jak z dbaniem o sylwetkę – wymaga regularności i konsekwencji, dlatego wszystkie zabiegi powinny zostać wykonane w serii, z zachowaniem odpowiednich przerw. Każdy zabieg powinien zostać indywidualnie dobrany do stanu skóry i oczekiwań klientki.
Jeśli marzysz o tym, aby zostać kosmetyczką, rozpocznij naukę tego zawodu najlepiej w sprawdzonych szkołach, gdzie większość nauki odbywa się w sposób praktyczny. Policealna Warszawska Szkola Medyczna oferuje ciekawy i bogaty program, w ramach którego poznacie przygotowanie sprzętu i zasady komunikacji z klientem, kosmetyki profesjonalne i metody pielęgnacji skóry, produkty i zabiegi kosmetologiczne, programy masażu i SPA, prawidłowe odżywianie oraz podstawy makijażu.
 Kształcimy specjalistów, którzy są w stanie samodzielnie świadczyć usługi kosmetyczne lub świadczyć je w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Z kwalifikacją „Technik usług kosmetycznych” zawsze będziecie pracować w jednej z najbardziej poszukiwanych profesji! Do Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej przyjmujemy osoby, które ukończyły szkołę średnią. Wiek nie jest przeszkodą.


Zdjęcie okładki autorstwa Gustavo Fring z Pexels 

Kategorie


Wszystkie
Podologia
Kosmetologia
Język migowy
Szczepienia
Dzień dziecka
Higiena jamy ustnej
Fizjoterapia
Sterylizacja
Profilaktyka zdrowotna
Zajęcia edukacyjne
Odwiedź nas lub zadzwoń
Telefon
Sekretariat:
668 688 747
Rekrutacja:
22 243 13 60
783 253 206
Adres
ul. Ząbkowska 42, 03-735 Warszawa
Godziny otwarcia sekretariatu
Poniedziałek08:00 - 17:00
Wtorek08:00 - 17:00
Środa08:00 - 17:00
Czwartek08:00 - 17:00
Piątek08:00 - 17:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedzielanieczynne
Napisz do nas wiadomość
Email
szkola@pwsm.edu.pl