logo
PWSM
Policealna Warszawska
Szkoła Medyczna

Zabiegi kosmetyczne na jesień

14-11-2022
Kosmetologia
Aby cieszyć się zdrową i promienną skórą, należy pamiętać o jej pielęgnacji przez cały rok. Jesień to idealny moment na wykonanie tych zabiegów u kosmetyczki, które niewskazane są do wykonywania latem gdy temperatury są wysokie a słońce mocno daje się nam we znaki. Do takich zabiegów należą na przykład zabiegi złuszczające z użyciem peelingów chemicznych, mezoterapia mikroigłowa czy zabiegi laserowego zamykania naczynek i depilacji.
Jeśli borykasz się z przebarwieniami, bliznami, rumieniem na twarzy to właśnie teraz jest dobry moment by zadbać o swoją skórę. Z pielęgnacją jest jak z dbaniem o sylwetkę – wymaga regularności i konsekwencji, dlatego wszystkie zabiegi powinny zostać wykonane w serii, z zachowaniem odpowiednich przerw. Każdy zabieg powinien zostać indywidualnie dobrany do stanu skóry i oczekiwań klientki.
Jeśli marzysz o tym, aby zostać kosmetyczką, rozpocznij naukę tego zawodu najlepiej w sprawdzonych szkołach, gdzie większość nauki odbywa się w sposób praktyczny. Policealna Warszawska Szkola Medyczna oferuje ciekawy i bogaty program, w ramach którego poznacie przygotowanie sprzętu i zasady komunikacji z klientem, kosmetyki profesjonalne i metody pielęgnacji skóry, produkty i zabiegi kosmetologiczne, programy masażu i SPA, prawidłowe odżywianie oraz podstawy makijażu.
 Kształcimy specjalistów, którzy są w stanie samodzielnie świadczyć usługi kosmetyczne lub świadczyć je w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Z kwalifikacją „Technik usług kosmetycznych” zawsze będziecie pracować w jednej z najbardziej poszukiwanych profesji! Do Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej przyjmujemy osoby, które ukończyły szkołę średnią. Wiek nie jest przeszkodą.


Zdjęcie okładki autorstwa Gustavo Fring z Pexels 

Kategorie


Wszystkie
Podologia
Doradztwo zawodowe
Kosmetologia
Edukacja dorosłych
Język migowy
Szczepienia
Dzień dziecka
Higiena jamy ustnej
Fizjoterapia
Sterylizacja
Profilaktyka zdrowotna
Zajęcia edukacyjne
Informacje dla absolwentów
Odwiedź nas lub zadzwoń
Telefon
Sekretariat:
Rekrutacja:
Adres
ul. Ząbkowska 42, 03-735 Warszawa
Godziny otwarcia sekretariatu
Poniedziałek09:00 - 17:00
Wtorek09:00 - 17:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 17:00
Piątek09:00 - 17:00
Sobotanieczynne
Niedzielanieczynne
Napisz do nas wiadomość
Email
szkola@pwsm.edu.pl